Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

Informácia o testovaní v našej obci v dňoch 7. a 8. novembra

Testovanie v našej obci prebehlo podľa pravidiel o ktorých boli občania informovaní z verejných médií ale i z obecnej internetovej stránky. Počas testovania sa nevyskytli žiadne mimoriade udalosti ani konflikty.

Pandémia koronavírusu však zďaleka neskončila. Vzhľadom na vývoj v celej republike budeme ešte tejto nemoci čeliť dlhšie obdobie. Záleží na každom z nás aby sme boli naďalej zodpovední, dbali na pravidla ruky - rúško - odstupy. Venujme tiež pozornosť informáciám ktoré k nám prichádzajú prostredníctvom oficiálnych zdrojov, nepodliehajme hoaxom a nezmyslom, ktoré šíria niektorí jednotlivci osobne, alebo na internete.
Buďme prosím zodpovední voči sebe i voči našim spoluobčanom.

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy Informácia o testovaní v našej obci v dňoch 7. a 8. novembra