Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

OZNAM o rekonštrukcii cesty cez obec

Oznamujeme občanom, že po dlhodobom úsilí sa (aj vďaka Správe ciest) podarilo dosiahnuť realizáciu rekonštrukcie hlavnej cesty, ktorá prechádza našou obcou.
     V priebehu mesiaca máj (asi od 20.5.2021) sa bude vyberať starý asfalt a následne sa bude dávať nový asfaltový povrch na celú vozovku. Taktiež sa budú rekonštruovať odtokové šachty. Mreže na šachtách už nebudú osadené priamo v ceste ako tie súčasné. Odvodnenie cesty bude riešené osadením nových obrubníkov s dierami cez ktoré bude odtekať voda do rúr, ktoré sú umiestnené pod pešníkmi.
     Toto riešenie zníži hluk a vibrácie, ktoré vznikali, keď autá a najmä kamióny prechádzali priamo po mrežiach zabudovaných v ceste.
     Počas realizácie týchto prác bude v obci prejazdný len jeden jazdný pruh, iste sa budú tvoriť kolóny a občanom bude obmedzený prístup do ich dvorov. Aj napriek tomu , že premávka bude riadená semaformi, žiadame občanov o zvýšenú pozornosť a o trpezlivosť.
Ďakujeme za pochopenie.
Veríme, že vybudovaním nového asfaltového povrchu nekončí úsilie zainteresovaných o výstavbu obchvatu R -3.                                                                                                       Obecný úrad

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy OZNAM o rekonštrukcii cesty cez obec