Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

Súťaž Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2011

V internetovej súťaži portálu SLOVAK REGION naša obec získala najvyššie ocenenie za rok 2011. Umiestnila sa na 1. mieste pred obcami Vydrná (27 966 hlasov) a Kamenín (26 696 hlasov) s počtom 31 278 hlasov, ktoré jej odovzdali návštevníci internetového portálu. Starosta obce prevzal ocenenie v Bratislave 19. januára, počas 18. medzinárodnej výstavy cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR 2012.

prvem

Pre našu obec je to už tretie ocenenie od roku 2008 kedy sme sa umiestnili tiež na 1. mieste a v roku 2009 to bolo tretie miesto. Pre občanov i samosprávu obce sú to potešujúce informácie, ale zároveň je to výzva, aby sme sa všetci pričinili o ďalšie skrášľovanie a celkový estetický vzhľad obce v budúcom období. (jk)

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy Súťaž Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2011