Font Size

SCREEN

Cpanel

Oficiálna internetová stránka obce

Deň obce 2012 - fotoreportáž

denomPred viac ako týždňom sme sa zabávali na Dni obce 2012. Počasie bolo skvelé, lepšie sme si snáď ani nemôhli priať. Dosyta bolo kultúry ľudovej i univerzálnejšej vďaka milému hosťovi, speváčke, humoristke, zabávačke - Maji Velšicovej. Na svoje si prišli i milovníci športu, ktorí fandili niektorému z dvoch mužstiev, ktorými boli ženy ŠKF Žilina (1. liga) a bývalí hráči Cosmos. Nechýbal ani tradičný guláš a bohatá tombola vďaka sponzorom, ktorí ju podporili. Pre deti boli koníky, trampolína i obrovská lopta v ktorej sa tiež mohli bez obáv vyblázniť :-)

Obecný úrad ďakuje všetkým účinkujúcim, ktorí prišli so svojim programom, občanom ktorí sa zúčastnili v hojnom počte, sponzorom, organizátorom a každému, kto prispel k dobrej nálade.

Pre tých čo prišli i pre tých, ?o nemohli uverejňujeme na internete "ochutnávku" fotografii z celej akcie. Nie su všetky, postupne pridáme ďalšie. Krátke spravodajstvo zo slávnosti uverejnila aj TV ORAVIA. Dovidenia na budúcom Dni obce, ktorý je plánovaný na rok 2014, ale kto vie, možno to bude aj skôr.

Nachádzate sa tu: Home Najnovšie správy Deň obce 2012 - fotoreportáž